Contact

Heeft u een vraag, of wilt u contact met iemand van het stimuleringsprogramma stedelijke kavelruil?

Stuur dan een e-mail naar: contact@stedelijkekavelruil.com Wij proberen u binnen 2 werkdagen antwoord te geven.

Leden kernteam stimuleringsprogramma stedelijke kavelruil

Theo Aquarius - programmamanager

E theo.aquarius@minienm.nl

Annemiek de Moor – secretaris

E annemiek.de.moor@minienm.nl

Guido Kuijer – secretaris klankbordgroep

E guido.kuijer@minienm.nl

Lara Brand – coördinator pilotprojecten

E lara.brand@minienm.nl

Niek van der Heiden – lid kernteam

E niek.van.der.heiden@minienm.nl

Sandra Suijkerbuijk – lid kernteam

E sandra.suijkerbuijk@minienm.nl


Uw onderwerpen